Taśma polipropylenowa

Taśma polipropylenowa służy do pakowania kartonów oraz innych towarów na paletach. Dzięki swojej strukturze nadaje dużej stabilności towarom układanym na paletach. Taśma PP charakteryzuje się dużą odpornością na odkształcenia.

Posiadamy duży wybór taśm polipropylenowych do pakowania ręcznego oraz maszynowego. Na zamówienie wykonujemy taśmy PP z dodatkiem stabilizatora UV, który umożliwia nawet kilkuletnie magazynowanie zabezpieczonych palet.

Na życzenie Klienta wykonujemy nadruki na taśmach PP.

W naszej ofercie znajdują się również zapinki (polipropylenowe, metalowe i druciane), narożniki i urządzenia do spinania taśm polipropylenowych. Wysokiej jakości asortyment gwarantuje, że towar ułożony na paletach będzie stabilny i nie ulegnie niechcianym uszkodzeniom. Taśmy PP Artfol spełniają wszelkie normy i wymagania stawiane wobec taśm polipropylenowych.

Taśma PP

Poniżej prezentujemy przykładowe użycia taśmy polipropylenowej.

Inne produkty w ofercie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz sprawdzenia innych produktów w asortymencie. Prócz taśm PP (polipropylenowych) polecamy m.in. rozciągliwą i mocną folię stretch oraz szeroki wybór woreczków i kopert foliowych