Folia jumbo

Produkujemy oraz sprzedajemy materiały do zabezpieczania i ładowania towarów już od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić zarówno standardowe rozwiązania, jak i te nietypowe. W tej kategorii prezentujemy folię stretch JUMBO, która jest wykorzystywana do konfekcjonowania (przewijania) tego samego produktu na ręczne rolki.

Otrzymujemy je dzięki zastosowaniu metody ekstruzji typu cast - oznacza to wylewanie płynnego materiału bezpośrednio na obracający się walec, jednocześnie natychmiastowo chłodząc każdą warstwę. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na otrzymanie tego rodzaju produktu, co pozwala znacząco obniżyć jego ostateczną cenę, gwarantując jednocześnie jego najwyższą jakość.

Oferowana w naszym asortymencie folia stretch JUMBO wyróżnia się następującymi parametrami technicznymi:

 

grubość od 17 do 30 mikronów

szerokość 50 cm

kolory: przezroczysty i czarny

waga rolki 50kg

średnica tulei 76 mm

 

Folia stretch JUMBO wyróżnia się doskonałą wytrzymałością na rozdarcia, jednocześnie łatwo przyczepiając się do wybranego ładunku. W ten sposób może ochronić towar przed szkodliwym działaniem wody, promieni ultrafioletowych, a także dowolnymi zanieczyszczeniami. W celu skorzystania z tej oferty, zapraszamy do kontaktu przy pomocy naszego formularza.

Zastosowanie folii JUMBO

 

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu obszarach:

paletyzacja produktów

pakowanie żywności

zabezpieczenie towarów do wysyłki

zabezpieczenie towarów na magazynach

folia strech JUMBO
 
 
 
 
 
 
Podobne produkty w ofercie
 

Polecamy Państwa uwadze także produkty pokrewne. Prócz foli stretch maszynowej w naszym asortymencie posiadamy również:

folię stretch ręczną

folię stretch maszynową