Worki LDPE

 

Wykonywane z folii LDPE worki oraz kaptury foliowe cieszą się coraz większą popularnością na polskim i międzynarodowym rynku. Artfol proponuje Państwu wysokiej klasy worki LDPE wykonywane zgodnie z najnowocześniejszą technologią, co gwarantuje najwyższą jakość w trosce o środowisko naturalne. Produkowane przez nas folie i worki są odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Worki i kaptury foliowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najwyższej jakości worki i kaptury wykonywane z folii LDPE. Asortyment naszej firmy obejmuje niezwykle szeroki zakres produktów, m.in.: kaptury na palety czy worki foliowe o przezroczystej strukturze. Na wszystkich workach LDPE istnieje możliwość umieszczenia dedykowanego nadruku, co dodatkowo podniesie wartość produktów, czyniąc z nich zręczne i niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe.

Produkowane przez nas worki z folii LDPE cieszą się ogromną popularnością na rynku ze względu na swoje charakterystyczne parametry. Właściwości folii polietylenowej, takie jak wysoki współczynnik przeźroczystości czy intensywny połysk, pozwalają w optymalny sposób eksponować atuty opakowanych nią towarów. Jednocześnie, zaletą worków LDPE jest niski koszt ich produkcji idący w parze z bardzo wysoką jakością wykonania.

Rodzaje worków LDPE – poznaj naszą ofertę

Artfol proponuje Państwu niezwykle bogaty asortyment produktów z folii LDPE. Wśród oferowanych przez nas wyrobów znajdują się, m.in.:

trwałe i solidnie wykonane worki foliowe – przeźroczyste lub kolorowe,

worki foliowe z boczną lub denną fałdą,

worki foliowe z regranulatów,

worki z mikro lub makro perforacją,

kaptury foliowe na palety,

torebki foliowe z klejem,

torebki foliowe z klapką i klejem.

 

Zarówno produkowane przez naszą firmę worki, jak i kaptury foliowe dostępne są w wielu różnych wymiarach – najmniejsze torebki mogą mieć od 35 mm. W zależności od wymagań klienta dostosowujemy także odpowiednią grubość folii, dla zapewnienia optymalnego komfortu opakowania oraz właściwego zabezpieczenia towaru.

Kaptury foliowe i worki LDPE – producent

Jako producent worków LDPE oraz kapturów foliowych z wieloletnim doświadczeniem nieustannie ulepszamy nasze procesy technologiczne, kładąc nacisk zarówno na wydajność produkcji, jak i na ochronę środowiska naturalnego. Przyjazne dla natury rozwiązania stosowane w procesach produkcyjnych pozwalają nam tworzyć worki foliowe, które oprócz doskonałych parametrów, wyróżniają się także ekologicznym charakterem.

W sprzedaży

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy worki LDPE oraz torebki foliowe:

do skrzynek

na sałatę

na ogórki, paprykę

na brykiet, pellet

na ekogroszek

 
 
 
 
 
 
 

Inne produkty w ofercie

 

Polecamy również inne worki foliowe:

woreczki celofanowe

taśma polipropylenowa

folia stretch