Worki LDPE i foliowe kaptury - producent

 

Wykonywane z folii LDPE worki oraz kaptury foliowe cieszą się coraz większą popularnością na polskim i międzynarodowym rynku. Artfol proponuje Państwu wysokiej klasy worki LDPE wykonywane zgodnie z najnowocześniejszą technologią, co gwarantuje najwyższą jakość w trosce o środowisko naturalne. Produkowane przez nas folie i worki są odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jako renomowany producent worków LDPE wiemy, jak zapewnić im funkcjonalność. W ofercie znajdują się najróżniejsze modele na bazie folii LDPE, które sprawdzą się w wielu użytecznościach.

Producent worków ldpe – Worki i kaptury foliowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo worki i kaptury foliowe z najwyższej półki, które tworzymy ze sprawdzonego, trwałego materiału, jakim jest LDPE. Asortyment firmy obejmuje niezwykle szeroki zakres produktów, m.in.: do zabezpieczania palet czy też wyroby o przezroczystej strukturze. Na wszystkich proponowanych przez nas artykułach istnieje możliwość umieszczenia dedykowanego nadruku, co dodatkowo podniesie wartość produktów, czyniąc z nich zręczne i niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe. Prezentujemy Państwu praktyczne rozwiązania, które nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim posiadają wysokie walory użytkowe. Udowadniamy, że folia LDPE może mieć naprawdę wiele zastosowań. Jako doświadczony producent opakowań udostępniamy bardzo szeroką ofertę, mając na uwadze różne potrzeby naszych Klientów.

Produkowane przez nas worki LDPE, w których kluczowym komponentem jest folia LDPE, cieszą się ogromną popularnością na rynku ze względu na swoje charakterystyczne parametry. Właściwości tworzywa, takie jak wysoki współczynnik przezroczystości czy intensywny połysk, pozwalają w optymalny sposób eksponować atuty opakowanych nią towarów, niezależnie od ich zastosowania. Jednocześnie, zaletą oferowanych wyrobów jest niski koszt ich produkcji idący w parze z bardzo wysoką jakością wykonania. Na wytrzymałość asortymentu wpływa także sama folia LDPE, które gwarantuje satysfakcjonującą trwałość.

Rodzaje worków foliowych LDPE – poznaj naszą ofertę

Artfol proponuje Państwu niezwykle bogaty asortyment, o szerokim zastosowaniu. Wśród niego znajdują się, m.in. opakowania foliowe:

trwałe i solidnie wykonane foliowe kaptury – przeźroczyste lub kolorowe,

worki foliowe z boczną lub denną fałdą,

worki foliowe z regranulatów,

worki z mikro lub makro perforacją,

kaptury foliowe na palety,

torebki foliowe z klejem,

torebki foliowe z klapką i klejem.

 

Szeroki wybór worków foliowych – bogata oferta

Wszystkie artykuły, które możemy zaproponować naszym klientom, są dostępne są w wielu różnych wymiarach – najmniejsze torebki mogą mieć od 35 mm. W zależności od wymagań dostosowujemy także odpowiednią grubość folii, dla zapewnienia optymalnego komfortu opakowania oraz właściwego zabezpieczenia towaru. We współpracy z inżynierami i dostawcami specjalizujemy się w wytwarzaniu i dystrybucji wyjątkowo szczelnych i wytrzymałych worków LDPE i kapturów foliowych, ponieważ jako wieloletni i doświadczony producent doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnymi cechami są jakość i precyzyjne wykonanie. Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, które pozwalają nam stworzyć wiele modeli worków foliowych o niestandardowych parametrach. Nasi Klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę, uwzględniającą propozycje wykonane z wysokojakościowych materiałów.

Worki LDPE i kaptury foliowe producent

Każdego dnia, w trosce o satysfakcję z zakupu, nieustannie ulepszamy nasze procesy technologiczne, kładąc nacisk zarówno na wydajność produkcji, jak i na ochronę środowiska. Staramy się, aby nasze działania były w pełni ekologiczne, a oferowane wyroby zaspokajały nawet najbardziej wyszukane potrzeby Klientów - nie tylko w kwestii właściwości, ale również wyglądu zewnętrznego. Przyjazne dla natury rozwiązania, które są stosowane w naszej firmie, pozwalają nam tworzyć wysokogatunkowy asortyment cieszący się powszechnym uznaniem. Jako doświadczony producent opakowań wiemy, jak ważna jest troska o środowisko. W swojej działalności stosujemy proekologiczne systemy produkcji, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem. Chętnie podpowiemy, jakie warianty worków i opakowań okażą się najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze indywidualne potrzeby klienta. Zachęcamy do stałej współpracy.

W sprzedaży

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy worki LDPE oraz torebki foliowe:

do skrzynek

na sałatę

na ogórki, paprykę

na brykiet, pellet

na ekogroszek

 
 
 
 
 
 
 

Inne produkty w ofercie

 

Polecamy również inne worki foliowe:

woreczki celofanowe

taśma polipropylenowa

folia stretch