Worki z folii bąbelkowej, pęcherzykowej i pianka polietylenowa

Worki z folii bąbelkowej

W szerokiej ofercie produktów z folii PP oferowanych przez naszą firmę znajdują się również bardzo praktyczne i wygodne worki z folii bąbelkowej. Tego rodzaju woreczki, poza tym, że doskonale chronią delikatne produkty i przesyłki, są u nas dostępne w bogatej gamie rozmiarów i pojemności. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty marki Artfol w zakresie woreczków i torebek z pianki polietylenowej PE. Nasz asortyment wyróżnia się wysoką jakością zastosowanych przy produkcji materiałów, co zapewnia mu satysfakcjonującą wytrzymałość. Dzięki temu dostępne woreczki z folii bąbelkowej świetnie sprawdzają się w roli mocnego zabezpieczenia dla znajdujących się w ich wnętrzu przedmiotów.

Folia bąbelkowa (pęcherzykowa) – właściwości

Tworzona na bazie granulatu LDPE folia pęcherzykowa, zwana potocznie folią bąbelkową, stanowi jeden z najskuteczniejszych materiałów do ochrony i zabezpieczania delikatnych przedmiotów. Dzięki swojej charakterystycznej strukturze (równomiernie rozłożone pęcherzyki powietrza), cała powierzchnia worka zapewnia optymalną ochronę przed konsekwencjami upadku, rozbicia, zarysowania lub innymi rodzajami uszkodzeń mechanicznych. Nic dziwnego, że folia bąbelkowa jest tak często wybierana jako skuteczne zabezpieczenie przewożonych przedmiotów, w tym urządzeń elektronicznych, biżuterii, płyt CD czy numizmatów.

Woreczki z pianki polietylenowej (PE)

Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest także szeroki wybór woreczków z pianki polietylenowej PE. Tego rodzaju opakowania również powszechnie wykorzystywane są do ochrony towarów i ich zabezpieczania przed zarysowaniami. Dostępne w naszej ofercie worki z pianki PE mają grubość od 0,8 mm do 10 mm.

Artfol – producent woreczków i opakowań foliowych oferuje:

woreczki bąbelkowe (folia o średnicy pęcherzyka 9 mm i inne),

worki piankowe (pianka polietylenowa o grubości 0,8 – 10,0 mm),

arkusze z folii pęcherzykowej,

arkusze pianki PE.

Wszystkie nasze produkty wyróżniają doskonałe parametry termiczne i mechaniczne. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie nanosić dedykowane nadruki oraz wykonywać zlecenia na worki o niestandardowych rozmiarach – także w większych ilościach! Z naszą pomocą można zapewnić swojej firmie woreczki bąbelkowe o reklamowej skuteczności. Lepsza rozpoznawalność marki to jeden z kluczowych efektów stosowania dedykowanych nadruków.

Producent worków z folii bąbelkowej –

Zarówno dostępne w naszej ofercie folia bąbelkowa, jak i torebki piankowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania i są produkowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Ich uniwersalny charakter sprawia, że są nie tylko trwałe i wygodne w użytkowaniu, ale jednocześnie wielofunkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów z folii HDPE, LDPE oraz pianki PP. Udowadniamy, że woreczki z folii bąbelkowej świetnie sprawdzają się w roli wielofunkcyjnych opakowań, gwarantując skuteczną ochronę. Zachęcamy także do zastosowania ich w roli reklamowego przekaźnika. Folia bąbelkowa gwarantuje doskonałą widoczność nanoszonych na niej nadruków, co pozwala zadbać o satysfakcjonującą rozpoznawalność całej marki. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem worków.

worki folii bąbelkowej doskonałym materiałem amortyzującym
worki folia pęcherzykowa i bąbelkowa
woreczki z folii bąbelkowej

Oferujemy

W ciągłej sprzedaży posiadamy worki foliowe:

do opakowań

do zabezpieczania przedmiotów

Zastosowanie

zabezpieczenie przed wstrząsami

zabezpieczenie przed uderzeniami

zabezpieczenie przed wilgocią

zabezpieczenie przed zarysowaniami

zabezpieczenie przedmiotów szklanych

zabezpieczenie przedmiotów elektronicznych

Podobne produkty w ofercie

Wśród worków foliowych polecamy także produkty pokrewne:

worki LDPE

woreczki celofanowe