Taśma polipropylenowa

Taśmy PP stanowią doskonałą alternatywę dla rozwiązań stalowych, nie odkształcając się i nie wyróżniając się powstawaniem rdzy i innego rodzaju osadów na powierzchni. Sprawdzają się zarówno przy niewielkich, jak i dużych ładunkach, dokładnie zabezpieczając i stabilizując je na paletach. Dzięki temu towar zostaje również ochroniony przed niekorzystnym działaniem opadów atmosferycznych, a także wahań termicznych. Taśmy PP dokładnie opinają ładunek, umożliwiając zostawienie go na zewnątrz obiektu. Do aplikacji wykorzystuje się dedykowany sprzęt, taki jak akumulatorowe oraz ręczne urządzenia, półautomaty i automaty do taśmowania.

Na życzenie Klienta wykonujemy nadruki na naszych produktach, eksponując przykładowo logo lub slogan przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się również zapinki (polipropylenowe, metalowe i druciane), narożniki i urządzenia do spinania taśm polipropylenowych. Wysokiej jakości asortyment gwarantuje, że towar ułożony na paletach będzie stabilny i nie ulegnie niechcianym uszkodzeniom. Produkty przedsiębiorstwa Artfol spełniają wszelkie normy i wymagania stawiane wobec tego rodzaju materiału. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego.

Taśma PP

Poniżej prezentujemy przykładowe użycia taśmy polipropylenowej.

Inne produkty w ofercie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz sprawdzenia innych produktów w asortymencie. Prócz taśm PP (polipropylenowych) polecamy m.in. rozciągliwą i mocną folię stretch oraz szeroki wybór woreczków i kopert foliowych