Taśma polipropylenowa - producent

Taśmy PP stanowią doskonałą alternatywę dla rozwiązań stalowych, nie odkształcając się i nie wyróżniając się powstawaniem rdzy i innego rodzaju osadów na powierzchni. Sprawdzają się zarówno przy niewielkich, jak i dużych ładunkach, dokładnie zabezpieczając i stabilizując je na paletach. Dzięki temu towar zostaje również ochroniony przed niekorzystnym działaniem opadów atmosferycznych, a także wahań termicznych. Taśmy PP dokładnie opinają ładunek, umożliwiając zostawienie go na zewnątrz obiektu. Do aplikacji wykorzystuje się dedykowany sprzęt, taki jak akumulatorowe oraz ręczne urządzenia, półautomaty i automaty do taśmowania. Jako doświadczony producent taśm polipropylenowych bardzo dobrze wiemy, jak zadbać o najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Z pomocą naszych propozycji z łatwością można zapewnić towarowi skuteczne zabezpieczenie. Wytrzymała taśma polipropylenowa to znakomity wybór z myślą o ochronie materiałów budowlanych lub innych produktów, które bez stosownej ochrony byłyby poddawane czynnikom atmosferycznym.

Oferujemy najwyższej jakości produkty – nasza taśma polipropylenowa cieszy się na rynku ogromnym zainteresowaniem. Klienci chętnie zamawiają u nas większe ilości produktów, korzystając z atrakcyjnych warunków sprzedaży. Gwarantujemy niskie ceny i szybką dostawę towaru.

Producent taśm polipropylenowych

Na życzenie Klienta wykonujemy nadruki na naszych produktach, eksponując przykładowo logo lub slogan przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się również zapinki (polipropylenowe, metalowe i druciane), narożniki i urządzenia do spinania taśm polipropylenowych. Wysokiej jakości asortyment gwarantuje, że towar ułożony na paletach będzie stabilny i nie ulegnie niechcianym uszkodzeniom. Produkty przedsiębiorstwa Artfol spełniają wszelkie normy i wymagania stawiane wobec tego rodzaju materiału. Udowadniamy, że z pozoru zwykłe taśmy polipropylenowe mogą być skuteczną formą wypromowania danej marki. Zachęcamy do naniesienia na ich płaszczyźnie hasła reklamowego lub po prostu nazwy firmy. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość i wytrzymałość, dzięki czemu zamówiona u nas taśma polipropylenowa zachwyca wyjątkową trwałością. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego.

 
 

Taśma PP

 

Poniżej prezentujemy przykładowe użycia taśmy polipropylenowej.

 
 
 
 
 
 
 
 

Inne produkty w ofercie

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz sprawdzenia innych produktów w asortymencie. Prócz taśm PP (polipropylenowych) polecamy m.in. rozciągliwą i mocną folię stretch oraz szeroki wybór woreczków i kopert foliowych