Artfol - producent worków foliowych

 

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku jako producent worków foliowych od 1988 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji takich produktów jak torebki foliowe i worki foliowe. W związku z rosnącym na przestrzeni lat zainteresowaniem innymi produktami z naszej branży poszerzyliśmy nasza ofertę o następujące produkty:

Folia stretch maszynowa i ręczna

Worki LDPE

Woreczki foliowe, woreczki celofanowe

Koperty foliowe

oraz inne opakowania foliowe. Obecnie oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania z zakresu opakowań. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich branż, w których korzysta się z rozwiązań opakowaniowych opartych na folii, oznacza to, że w naszej ofercie znajdują się produkty spełniające najwyższe wymagania.

Linie technologiczne naszego parku maszynowego powstały w procesie współpracy z polskimi inżynierami, a zastosowane w nich rozwiązania są unikatowe. Dzięki innowacyjności naszych maszyn, jako producent worków foliowych jesteśmy w stanie proponować naszym Klientom produkty o nietypowych kształtach, takich jak łuki, czy półokręgi, w szerokiej gamie rozmiarów. O najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz oferowanych produktów świadczy wciąż rosnąca liczba stałych odbiorców na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Głównym przedmiotem eksportu są obecnie worki foliowe oraz folia stretch. Dewizą naszej firmy jest profesjonalne podejście i sprawne reagowanie na potrzeby każdego Klienta.

Dlaczego my?

 

Jakość naszych usług

Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na wytwarzanie produktów spełniających najwyższe standardy jakości.

 
 

Konkurencyjne ceny

Nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, a nasi stali odbiorcy zawsze mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku.

 
 

Terminowość dostaw

Szanując pracę i czas naszych Klientów, dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze dostarczane w uzgodnionym terminie.

 

Profesjonalna obsługa

Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo i najwyższą jakość obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.