Artfol - producent worków foliowych

 

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku jako producent worków foliowych od 1988 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji takich produktów jak torebki foliowe i worki foliowe. W związku z rosnącym na przestrzeni lat zainteresowaniem innymi produktami z naszej branży poszerzyliśmy nasza ofertę o następujące produkty:

Folia stretch maszynowa i ręczna

Worki LDPE

Woreczki foliowe, woreczki celofanowe

Koperty foliowe

oraz inne opakowania foliowe. Obecnie oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania z zakresu opakowań. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich branż, w których korzysta się z rozwiązań opakowaniowych opartych na folii, oznacza to, że w naszej ofercie znajdują się produkty spełniające najwyższe wymagania.

Linie technologiczne naszego parku maszynowego powstały w procesie współpracy z polskimi inżynierami, a zastosowane w nich rozwiązania są unikatowe. Dzięki innowacyjności naszych maszyn, jako producent worków foliowych jesteśmy w stanie proponować naszym Klientom produkty o nietypowych kształtach, takich jak łuki, czy półokręgi, w szerokiej gamie rozmiarów. O najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz oferowanych produktów świadczy wciąż rosnąca liczba stałych odbiorców na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Głównym przedmiotem eksportu są obecnie worki foliowe oraz folia stretch. Dewizą naszej firmy jest profesjonalne podejście i sprawne reagowanie na potrzeby każdego Klienta.

Dlaczego my?

 
Jakość naszych usług

Jakość naszych usług

Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na wytwarzanie produktów spełniających najwyższe standardy jakości.

 
 
Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny

Nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, a nasi stali odbiorcy zawsze mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku.

 
 
Terminowość dostaw

Terminowość dostaw

Szanując pracę i czas naszych Klientów, dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze dostarczane w uzgodnionym terminie.

 
Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo i najwyższą jakość obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.