Folia ręczna

Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym producentem od lat działającym na rynku opakowań foliowych. W swojej ofercie posiadamy m.in. doskonałą folię stretch do różnych zastosowań. Najczęściej wykorzystywana jest do ręcznego zabezpieczania towarów na paletach, dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Jest używana do pakowania towaru zarówno w halach produkcyjnych, magazynach oraz hurtowniach, jak i mniejszych firmach czy sklepach. Bardzo często z naszych usług korzystają także Klienci indywidualni, wykorzystujący te produkty na potrzeby własne.

W naszym asortymencie znajdują się wyroby o następujących parametrach:

 

grubość od 12 do 30 mikronów

szerokość od 10 do 50 cm

kolory: przezroczysty i czarny, inne kolory dostępne na zamówienie

typ „mini rap”, „granat”

 

Do naszej oferty wprowadziliśmy ultracienkie folie stretch o grubościach 12 i 15 mikronów. Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej technologii produkcji folii najwyższej jakości z powodzeniem można je stosować zamiast grubszych odpowiedników folii standardowej.

Na zamówienie Klienta wykonujemy dowolne nawoje folii stretch ręcznej – zawsze staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów i dzięki temu zdobywamy ich zaufanie. W ofercie można znaleźć także ręczne dyspensery do folii, które ułatwiają jej użytkowanie. Nasz asortyment zawsze jest zróżnicowany i rozbudowany.

Oferowane przez nas wyroby to wielowarstwowe folie ręczne, otrzymywane metodą wylewaną typu cast. Dzięki zastosowaniu tej metody, proponowane przez nas produkty to najbardziej ekonomiczne i praktyczne sposoby pakowania towaru oraz owijania palet.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej już dziś!

Zastosowanie folii stretch ręcznej

 

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu obszarach:

zabezpieczanie towaru na czas transportu

przygotowywanie paczek wysyłkowych

zmniejszenie ryzyka zniszczenia

zapobieganie szkodliwemu działaniu wilgoci

zabezpieczenie przed promieniowaniem UV

przeciwdziałanie zabrudzeniu ładunku

zapewnienie dyskrecji przesyłek (czarna folia stretch)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podobne produkty w ofercie
 

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami w naszym asortymencie. Prócz ręcznej folii stretch posiadamy także:

folię stretch maszynową

folię stretch JUMBO