Worki i reklamówki HDPE - producent

Produkcja worków HDPE

Rosnące zapotrzebowanie na jednorazowe foliowe woreczki, popularnie zwane „zrywkami”, jak i na tradycyjne reklamówki i worki foliowe sprawia, że wiele firm zajmujących się produkcją wyrobów foliowych włącza tego typu produkty do swojej oferty. Nie inaczej jest w przypadku marki Artfol. Jako uznany producent oferujemy worki z folii HDPE, idealne na zakupy i do pakowania różnego rodzaju towarów.

Worki hdpe - właściwości folii HDPE

Podstawowym czynnikiem mającym decydujący wpływ na wykorzystanie folii HDPE w produkcji opakowań, jest jej gęstość. To właśnie parametry foliowych toreb, worków i reklamówek sprawiają, że stanowią one jeden z najwygodniejszych sposobów pakowania różnego rodzaju towarów. Jednocześnie, folia HDPE jest bardzo praktyczna, a jej charakterystyczna, matowa struktura oraz szelest sprawiają, że bardzo łatwo ją rozpoznać pośród wielu innych rodzajów folii wykorzystywanych do produkcji rozmaitych opakowań.

Poznaj naszą ofertę: worki HDPE - praktyczne i wytrzymałe

Dostarczamy na rynek bogaty asortyment produktów z folii HDPE. W naszej ofercie znajdą Państwo, m.in.:

popularne zrywki – reklamówki koszulki,

woreczki hdpe z fałdą boczną,

arkusze folii HDPE,

worki foliowe z regranulatów,

kolorowe lub przeźroczyste woreczki foliowe o różnych wymiarach i grubościach,

worki do pojemników na mięso.

Bez względu na to, czy interesują Państwa woreczki foliowe hdpe, czy poszukujecie producenta reklamówek lub toreb jednorazowych, nasza firma jest w stanie zaoferować towar wysokiej jakości w przystępnych cenach. Wszystkie produkowane przez nas wyroby z folii HDPE dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala w pełni odpowiedzieć indywidualnym potrzebom zamawiającego. Obok grubości i wymiarów folii, jesteśmy w stanie zaproponować także jej zróżnicowaną kolorystykę. Sklepom, firmom handlowym i usługowym proponujemy dodatkowe opcje personalizacji woreczków i toreb foliowych poprzez wykonanie nadruków z nazwą lub logotypem Państwa firmy, co znacząco podniesie promocyjną wartość jednorazowych opakowań, korzystnie wpływając na ich estetykę.

Worki HDPE – producent

Produkowane w naszej firmie torby foliowe oraz pozostałe opakowania i artykuły foliowe wytwarzane są według nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska naturalnego technologii. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych wyrobów było nie tylko komfortowe i łatwe, ale również ekologiczne.

worki hdpe producent
worki hdpe

W sprzedaży

W ciągłej sprzedaży posiadamy:

woreczki w rozmiarach od 7/2x15 do 18/4x50

reklamówki w rozmiarach od 18/4x32 do 40/11x80

worki foliowe do skrzynek

arkusze do przykrywania palet