Worki i reklamówki HDPE

Folia polietylenowa HDPE jest tworzywem o wysokiej gęstości. W porównaniu z folią LDPE, która również znajduje się w naszym asortymencie, charakteryzuje się wyższą odpornością na zerwania. Można ją łatwo rozpoznać po charakterystycznej matowej strukturze oraz szeleszczeniu. Jej wysoka wytrzymałość umożliwia zastosowanie cieńszych odpowiedników, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych parametrów. Dlatego zapraszamy wszystkich Was do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej.

W naszej ofercie znajdują się produkty z folii HDPE, takie jak::

woreczki foliowe kolorowe lub przeźroczyste

worki foliowe z fałdą boczną

reklamówki koszulki tzw. ‘zrywki’

arkusze foliowe

worki foliowe z regranulatów HDPE

Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów oraz różne grubości folii dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Woreczki HDPE charakteryzuje wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena.

Na wszystkich wyrobach możemy także wykonać nadruki według wzoru Klienta. Dzięki temu, woreczki HDPE będą nie tylko praktyczne w zastosowaniu, ale także estetyczne. Rozpowszechniając towar na dany obszar, można dzięki temu także zareklamować swoją działalność. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W sprzedaży

W ciągłej sprzedaży posiadamy:

woreczki w rozmiarach od 7/2x15 do 18/4x50

reklamówki w rozmiarach od 18/4x32 do 40/11x80

worki foliowe do skrzynek

arkusze do przykrywania palet