Worki i reklamówki HDPE - producent

Produkcja worków HDPE

Rosnące zapotrzebowanie na jednorazowe foliowe woreczki, popularnie zwane „zrywkami”, jak i na tradycyjne reklamówki i worki foliowe sprawia, że wiele firm zajmujących się produkcją wyrobów foliowych włącza tego typu produkty do swojej oferty. Nie inaczej jest w przypadku marki Artfol. Jako uznany producent oferujemy worki z folii HDPE, idealne na zakupy i do pakowania różnego rodzaju towarów.

Właściwości folii HDPE

Podstawowym czynnikiem mającym decydujący wpływ na wykorzystanie folii HDPE w produkcji opakowań, jest jej gęstość. To właśnie parametry foliowych toreb, worków i reklamówek sprawiają, że stanowią one jeden z najwygodniejszych sposobów pakowania różnego rodzaju towarów. Jednocześnie, folia HDPE jest bardzo praktyczna, a jej charakterystyczna, matowa struktura oraz szelest sprawiają, że bardzo łatwo ją rozpoznać pośród wielu innych rodzajów folii wykorzystywanych do produkcji rozmaitych opakowań.

Poznaj naszą ofertę

Dostarczamy na rynek bogaty asortyment produktów z folii HDPE. W naszej ofercie znajdą Państwo, m.in.:

popularne zrywki – reklamówki koszulki,

woreczki hdpe z fałdą boczną,

arkusze folii HDPE,

worki foliowe z regranulatów,

kolorowe lub przeźroczyste woreczki foliowe o różnych wymiarach i grubościach,

worki do pojemników na mięso.

Bez względu na to, czy interesują Państwa woreczki foliowe hdpe, czy poszukujecie producenta reklamówek lub toreb jednorazowych, nasza firma jest w stanie zaoferować towar wysokiej jakości w przystępnych cenach. Wszystkie produkowane przez nas wyroby z folii HDPE dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala w pełni odpowiedzieć indywidualnym potrzebom zamawiającego. Obok grubości i wymiarów folii, jesteśmy w stanie zaproponować także jej zróżnicowaną kolorystykę. Sklepom, firmom handlowym i usługowym proponujemy dodatkowe opcje personalizacji woreczków i toreb foliowych poprzez wykonanie nadruków z nazwą lub logotypem Państwa firmy, co znacząco podniesie promocyjną wartość jednorazowych opakowań, korzystnie wpływając na ich estetykę.

Worki HDPE – producent

Produkowane w naszej firmie torby foliowe oraz pozostałe opakowania i artykuły foliowe wytwarzane są według nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska naturalnego technologii. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych wyrobów było nie tylko komfortowe i łatwe, ale również ekologiczne.

W sprzedaży

W ciągłej sprzedaży posiadamy:

woreczki w rozmiarach od 7/2x15 do 18/4x50

reklamówki w rozmiarach od 18/4x32 do 40/11x80

worki foliowe do skrzynek

arkusze do przykrywania palet