Woreczki PP, torebki i koperty foliowe

 

Woreczki PP i torebki foliowe

Bardzo ważną częścią naszego asortymentu od zawsze były i są woreczki foliowe. W Artfol produkujemy również torebki i koperty propylenowe (PP, CPP, BOPP BG) w różnych formatach, do licznych zastosowań. Szeroki asortyment oraz bogate możliwości personalizacji sprawiają, że dostarczane przez nas na rynek woreczki i torebki foliowe stanowią synonim wysokiej jakości w przystępnej cenie. Doskonale sprawdzają się w roli wytrzymałego opakowania.

Właściwości folii PP

Podstawową zaletą folii BOPP jest jej ponadprzeciętna przeźroczystość. Jednocześnie, dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi przepuszczalności wilgoci i temperatury, woreczki pp są doskonałym izolatorem, dzięki czemu świetnie nadaje się np. do pakowania artykułów spożywczych, roślin oraz wielu innych produktów.

Woreczki i koperty foliowe – producent

Cechą wspólną, łączącą wszystkie oferowanie przez nas produkty z folii PP jest ich wysoka jakość wykonania, przezroczystość oraz szeroki wybór dostępnych rozmiarów. Na życzenie klientów, jesteśmy w stanie dodać spersonalizowane nadruki na wszystkich naszych woreczkach i torebkach foliowych, aby zadbać o promocyjny charakter danego opakowania.

Torebki foliowe - woreczki foliowe producent

Produkowane przez nas woreczki pp dostępne są w wielu wariantach, w zależności od potrzeb zamawiającego. Oferujemy m.in.: torebki foliowe z fałdą denną, klapką, klapką i klejem, z wieszakiem, euro-dziurką, a także wysokiej jakości torebki z folii perforowanej.

Woreczki pp jako koperty foliowe

Woreczki pp świetnie sprawdzają się jako koperty foliowe. Często zastępują tradycyjne koperty papierowe, ponieważ są przezroczyste szczególnie sprawdzają się przy wysyłkach czasopism, prenumerat czy katalogów branżowych.

Dostępne w naszej ofercie torebki i worki z folii PP to produkty o najwyższej jakości wykonania, spełniające najbardziej wyśrubowane krajowe i międzynarodowe normy. Proces ich produkcji przebiega w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i obejmuje wyłącznie najlepsze gatunkowo tworzywa. W Artfol od kilkudziesięciu lat nieustannie doskonalimy nasze systemy produkcji worków i produktów foliowych. Wszystko po to, by nasze koperty foliowe i woreczki PP mogły towarzyszyć Państwu każdego dnia.

woreczki pp producent
woreczki pp

W sprzedaży

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy :

koperty foliowe na format A4

koperty foliowe na format A5

woreczki celofanowe na biżuterię

arkusze na natkę, koperek itd.