Woreczki, torebki i koperty foliowe

 

Woreczki PP i torebki foliowe

Bardzo ważną częścią naszego asortymentu od zawsze były i są woreczki foliowe. W Artfol produkujemy również torebki i koperty propylenowe (PP, CPP, BOPP BG) w różnych formatach, do licznych zastosowań. Szeroki asortyment oraz bogate możliwości personalizacji sprawiają, że dostarczane przez nas na rynek woreczki i torebki foliowe stanowią synonim wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Właściwości folii PP

Podstawową zaletą folii BOPP jest jej ponadprzeciętna przeźroczystość. Jednocześnie, dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi przepuszczalności wilgoci i temperatury, folia PP jest doskonałym izolatorem, dzięki czemu świetnie nadaje się np. do pakowania artykułów spożywczych, roślin oraz wielu innych produktów.

Woreczki i koperty foliowe – producent

Cechą wspólną, łączącą wszystkie oferowanie przez nas produkty z folii PP jest ich wysoka jakość wykonania, przezroczystość oraz szeroki wybór dostępnych rozmiarów. Na życzenie klientów, jesteśmy w stanie dodać spersonalizowane nadruki na wszystkich naszych woreczkach i torebkach foliowych.

Torebki foliowe

Produkowane przez nas torebki z folii PP dostępne są w wielu wariantach, w zależności od potrzeb zamawiającego. Oferujemy m.in.: torebki foliowe z fałdą denną, klapką, klapką i klejem, z wieszakiem, euro-dziurką, a także wysokiej jakości torebki z folii perforowanej.

Koperty foliowe

Torebki z folii PP świetnie sprawdzają się jako koperty foliowe. Często zastępują tradycyjne koperty papierowe, ponieważ są przezroczyste szczególnie sprawdzają się przy wysyłkach czasopism, prenumerat czy katalogów branżowych.

Dostępne w naszej ofercie torebki i worki z folii PP to produkty o najwyższej jakości wykonania, spełniające najbardziej wyśrubowane krajowe i międzynarodowe normy. Proces ich produkcji przebiega w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i obejmuje wyłącznie najlepsze gatunkowo tworzywa. W Artfol od kilkudziesięciu lat nieustannie doskonalimy nasze systemy produkcji worków i produktów foliowych. Wszystko po to, by nasze koperty foliowe i woreczki PP mogły towarzyszyć Państwu każdego dnia.

W sprzedaży

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy :

koperty foliowe na format A4

koperty foliowe na format A5

woreczki celofanowe na biżuterię

arkusze na natkę, koperek itd.