Woreczki, torebki i koperty foliowe

 

W naszym asortymencie znajdują się praktyczne w zastosowaniu wyroby foliowe, które charakteryzuje solidność wykonania i przydatność w wielu, codziennych sytuacjach. Produkujemy opakowania foliowe oraz udostępniamy je w różnych kształtach i rozmiarach. Oferta obejmuje między innymi koperty, torebki polipropylenowe (CPP lub BOPP BG) i woreczki wykonane z wytrzymałego oraz uniwersalnego materiału. Proponujemy także arkusze foliowe (CPP, BOPP BG oraz ‘kwiatowej’ BOPP AG). Wykonujemy mikro i makro perforacje na wszystkich wyrobach. W stałej ofercie posiadamy arkusze do nowalijek w kilku rozmiarach. Tak szeroka i rozbudowana oferta spełni oczekiwania każdego Klienta.

W stałej ofercie posiadamy arkusze do nowalijek w kilku rozmiarach. Tak szeroka i rozbudowana oferta spełni oczekiwania każdego Klienta.

Folia BOPP charakteryzuje się najwyższą przezroczystością spośród dostępnych na rynku folii. Dzięki niskiej przepuszczalności substancji zapachowych i pary wodnej, wyprodukowane wyroby doskonale sprawdzają się m.in. jako opakowanie produktów spożywczych oraz kwiatów.

 

Torebki foliowe

Artfol oferuje również torebki foliowe. Są dostępne w różnych rodzajach:

z klapką

z klapką i klejem

z klapką ukośną

z fałdą denną

z wieszakiem

z euro dziurką

z folii perforowanej

 

W zależności od potrzeb naszych Klientów oferujemy dowolne kombinacje powyższych rozwiązań oraz wiele innych. Wystarczy tylko zgłosić się do naszych specjalistów – z pewnością chętnie doradzą oni najkorzystniejsze rozwiązanie w wyborze torebek foliowych.

Koperty foliowe

Osobom, którym zależy na szybkim, szczelnym i estetycznym zapakowaniu danego towaru, polecane są koperty foliowe. Wysokojakościowy materiał, z którego zostały wykonany te koperty, zapewnia ochronę zapakowanego towaru przed wilgocią. Zdecydowanie jest to praktyczne i niezawodne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Jeśli poszukiwana jest alternatywa dla papierowych opakowań na dokumenty bądź przedmioty – nasza oferta z pewnością będzie najlepszym rozwiązaniem.

Na wszystkich wyrobach z folii PP wykonujemy nadruki według wzoru Klienta!

W sprzedaży

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy :

koperty foliowe na format A4

koperty foliowe na format A5

woreczki celofanowe na biżuterię

arkusze na natkę, koperek itd.