Folia pęcherzykowa i pianka PE

Folia pęcherzykowa jest doskonałym materiałem do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami. Produkowana jest z granulatów LDPE dzięki czemu jest odporna na przekłucia i rozdarcia. Najbardziej popularnym rodzajem folii pęcherzykowej jest folia dwuwarstwowa B1 lekka o średnicy pęcherzyka 9 mm, z której wykonujemy większość naszych produktów.

Pianka polietylenowa powstaje poprzez spienianie polietylenu małej gęstości. Dzięki swojej komórkowej strukturze zapewnia świetną ochronę produktów, szczególnie przed zarysowaniami. Pianka polietylenowa występuje w grubościach od 0,8mm do 10mm.

 

Na indywidualne zamówienia Klienta wykonujemy w dowolnych rozmiarach::

worki z folii pęcherzykowej

worki z pianki PE

arkusze z folii pęcherzykowej

arkusze z pianki PE

 

Oferowane przez nas worki LDPE posiadają szeroki asortyment rozmiarów (szerokość już od 35 mm), duży zakres grubości folii dopasowany do potrzeb Klienta. Naszym atutem jest krótki termin realizacji indywidualnych zamówień na worki foliowe oraz pozostałe produkty wykonane z folii LDPE.

Na workach LDPE oraz innych wyrobach z tego materiału wykonujemy nadruki według wzoru Klienta.

Oferujemy

 
 
 
 
 
 
 

Zastosowanie

zabezpieczenie przed wstrząsami

zabezpieczenie przed uderzeniami

zabezpieczenie przed wilgocią

zabezpieczenie przed zarysowaniami

zabezpieczenie przedmiotów szklanych

zabezpieczenie przedmiotów elektronicznych

 
 
 
 
 

Inne produkty do pakowania produktów

 

W asortymencie Artfol znajdą Państwo także inne produkty do zabezpieczania i pakowania towaru. Polecamy m.in. worki z folii pęcherzykowej, worki LDPE, koperty foliowe.