Worki i wyroby z folii LDPE i HDPE - producent

Spośród wielu rodzajów dostępnych na rynku folii, nieprzypadkowo najszerszą gamą zastosowań wyróżniają się folie HDPE oraz LDPE. Artfol proponuje Państwu bogaty asortyment woreczków, toreb oraz wielu innych wyrobów z folii termokurczliwej, produkowanych zgodnie z najnowszymi technologiami i najwyższym standardem w zakresie ochrony środowiska. W ofercie znajdują się propozycje o wysokiej gęstości, w tym warianty na bazie folii LDPE. Dbamy o to, aby nasza folia polipropylenowa spełniała proekologiczne normy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem – jako renomowany producent folii jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Folia HDPE – szerokie zastosowanie i właściwości

Polietylenowa folia HDPE charakteryzuje się bardzo wysoką gęstością, co sprzyja wytwarzaniu z niej solidnych, mocnych i wytrzymałych produktów, odpornych na duże obciążenia. Jej charakterystyczną cechą jest matowa struktura, która wyróżnia folię HDPE spośród wielu dostępnych na rynku rodzajów tworzyw sztucznych. Wykorzystuje się ją nie tylko do produkcji worków i torebek foliowych – ma również niezwykle rozległe zastosowanie w wielu branżach przemysłu oraz w usługach i handlu. Doświadczony producent folii polipropylenowej Artfol zaprasza do wyboru wariantu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Nasz asortyment spełni oczekiwania osób poszukujących folii LDPE w różnych gabarytach.

Parametry folii LDPE

W odróżnieniu od folii HDPE polietylenowe folie LDPE są bardziej odporne na przerwanie, przez co doskonale sprawdzają się jako opakowania lub torby do transportu cięższych produktów. Ten rodzaj folii nie jest jednak pozbawiony wad – ldpe folia łatwiej przebić ostrym narzędziem. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że obydwa rodzaje folii zapewniają bardzo skuteczną ochronę przed wilgocią. Tego rodzaju folie są również odporne na działanie niskich temperatur.

Wysokiej jakości folia polipropylenowa – producent

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment worków z folii LDPE oraz tych, w których głównym komponentem jest folia HDPE. Produkowane przez nas wyroby są dostępne w różnych rozmiarach, a najmniejsze woreczki foliowe w naszej ofercie mają szerokość 35 mm. Oprócz typowych wymiarów, z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa zlecenia na niestandardowe worki i torebki z folii termokurczliwej. Jesteśmy w stanie zapewnić właściwe moce przerobowe oraz najnowocześniejsze zaplecze maszynowe, umożliwiające szybką i sprawną realizację dużych zleceń o niestandardowych parametrach. Nasza folia HDPE oraz folia LDPE spełnia najwyższe normy. Jako doświadczony producent folii wiemy, jak istotna jest jakość oferowanego asortymentu.

Folia termokurczliwa – renomowany producent folii zaprasza do współpracy

Oferujemy również folie termokurczliwe - głównie sprzedawane w rolkach, świetnie sprawdza się w maszynach automatycznie pakujących i tunelach obkurczających. Głównie stosowana do tworzenia zgrzewek i łączenia produktów bez potrzeby pakowania w karton, czy worek foliowy.

Na życzenie klienta, personalizujemy wszystkie produkowane przez nas rodzaje worków, poprzez dedykowane nadruki. Jako renomowany producent folii doskonale wiemy, że nawet zwykła folia polipropylenowa może być efektywnym przekaźnikiem reklamowym.

Jednocześnie, Artfol, jako jeden z pierwszych w kraju producentów wyrobów z folii HDPE oraz LDPE, nieustannie poszerza swoją ofertę, dostosowując ją do zmieniających się realiów rynkowych czy standardów w zakresie ekologii. Nasze produkty są nie tylko estetyczne i wytrzymałe, ale również atrakcyjne cenowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień. Jako doświadczony producent folii wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego klienta. Chętnie doradzimy, jaka folia polipropylenowa okaże się najlepszym wyborem.

W sprzedaży

W ciągłej sprzedaży posiadamy folie:

w formie rękawa, półrękawka i taśmy

w formie rękawa fałdą boczną

w formie półrękawa z klapką

termokurczliwe LDPE

z regranulatów LDPE i HDPE

w dowolnych kolorach

z nadrukami

Inne produkty w ofercie

Zachęcamy również do sprawdzenia pokrewnych produktów:

woreczki foliowe i celofanowe

worki LDPE