Worki na śmieci - producent

W czasach, kiedy człowiek produkuje coraz więcej odpadów, szczególny nacisk należy położyć na rozwiązania pozwalające rozwiązać problem zalegających śmieci. Artfol proponuje szeroki asortyment praktycznych, wytrzymałych i ekologicznych worków na śmieci, produkowanych przez naszą firmę od blisko 30 lat.

Poznaj naszą ofertę na worki na odpady

W naszej bogatej ofercie handlowej znajdą Państwo różne rodzaje solidnie wykonanych worków na śmieci o doskonałych parametrach. Produkowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie domowe, jak i przemysłowe. Poręczne i praktyczne, o różnych pojemnościach, doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu, biurze, firmie. Worki z naszej oferty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia selektywną zbiórkę odpadów. W naszym asortymencie znajdą Państwo worki na śmieci z folii HDPE i LDPE o następujących parametrach:

pojemność worków: 20-280 l,

worki z tasiemką ściągającą,

różne kolory worków przystosowane do selektywnej zbiórki odpadów,

możliwość wykonania indywidualnego nadruku,

worki foliowe z perforacją.

Kolorowe worki do segregacji śmieci

Mając na uwadze zmieniające się przepisy dotyczące selektywnej zbiórki odpadów, jak również coraz większą świadomość w zakresie ochrony środowiska naturalnego, oferujemy Państwu worki na śmieci w różnych kolorach, z możliwością nadruku informacji o rodzaju składowanych śmieci. Standardowe kolory produkowanych przez nas worków to czarny oraz niebieski. Dostępne są również worki w kolorach: żółtym, zielonym, czerwonym, brązowym oraz przeźroczyste.

Oprócz worków na śmieci, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment specjalistycznych worków o wzmocnionej konstrukcji, idealnych do składowania gruzu oraz odpadów budowlanych.

Producent worków na śmieci

Dysponujemy bogatymi możliwościami w zakresie personalizacji worków na śmieci. Doskonale wyposażony park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam produkować worki na odpady zarówno o standardowych, jak i najbardziej nietypowych parametrach. Jednocześnie dbamy, aby nasze produkty w przedsiębiorstwie miała ekologiczny charakter, a dostarczane przez nas worki spełniały najbardziej wyśrubowane standardy w zakresie wytrzymałości i wysokiej jakości. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą wyrobów z folii lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

W sprzedaży

 
Worki na śmieci - Producent worków na śmieci Artfol
 
Worki na śmieci - Producent worków na śmieci Artfol
 
Worki na śmieci - Producent worków na śmieci Artfol