Worki na śmieci

Prócz wysokiej jakości woreczków foliowych i worków LDPE w naszej ofercie znajdują się poręczne i praktyczne worki na śmieci. Nasze produkty są odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

 

Zarówno w obiektach przemysłowych, usługowych, jak i w naszym prywatnym domu, niezbędne są worki na śmieci - to właśnie one pozwalają łatwo zgromadzić dowolne odpady, a także przetransportować je do zewnętrznego zbiornika. Dlatego przedsiębiorstwo Artfol rozpoczęło ich produkcję, wykorzystując wyłącznie takie sprawdzone materiały, jak folia LDPE (polietylenowa o niskiej gęstości) oraz HDPE (polietylenowa o dużej gęstości).

W naszej ofercie znajdują się poręczne i praktyczne worki na śmieci. Nasze produkty są odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Oferujemy solidne worki na śmieci wykonywane w różnych rozmiarach i kolorach:

z folii HDPE i LDPE

o pojemności od 20 do 280 litrów

w różnych kolorach folii ułatwiających segregację odpadów

praktyczne worki z taśmą ściągającą

z nadrukami do segregacji odpadów

worki foliowe z regranulatów w różnych kolorach

worki foliowe z mikro i makro perforacją

 

Zdając sobie sprawę jak istotna jest ekologia, nasze produkty wykonujemy na zamówienie w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu nasi Klienci będą mogli łatwo segregować wszystkie odpady, przekazując je następnie do odpowiednich zbiorników. Standardowe kolory to niebieski i czarny. Oferujemy również takie kolory jak żółty, czerwony, zielony, brązowy oraz przezroczysty. Ponadto w ciągłej sprzedaży mamy worki wykonane z grubych folii doskonale sprawdzające się przy cięższych odpadach, oraz worki na gruz budowlany. Jednocześnie dzięki taśmie ściągającej, produkty są komfortowe w użytkowaniu, pozwalając łatwo przenieść je wraz z zawartością do kosza.

Jako doświadczony producent worków na śmieci, realizujemy również indywidualne zamówienia naszych Klientów na dowolne nadruki na workach foliowych.

W sprzedaży